Święto Poezji

5 marca uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w Strefowym Konkursie Recytatorskim „Święto Poezji”, który odbył się w Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Podbrzeziu. W konkursie wzięli udział uczniowie klas 0-4 z Gimnazjum im. Konstantego Parczewskiego w Niemenczynie, Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Podbrzeziu, Szkoły Podstawowej w Jęczmieniszkach oraz Szkoły Podstawowej im. Faustyny Kowalskiej w Rzeszy. Nasze gimnazjum reprezentowali:

Kornela Tomaszewicz (kl. 0),

Milena Rapcewicz (kl. 1),

Karina Mieszkuniec (kl. 2)

Łukas Szumskas (kl. 3),

Bogdan Krasikow (kl. 4).

Bardzo się cieszymy z sukcesu uczennicy klasy 0 – Korneli Tomaszewicz, która zdobyła pierwsze miejsce. Za piękną deklamację Kornela została uhonorowana dyplomem. Zdobywając pierwsze miejsce wśród uczniów klas 0, zapewniła sobie udział w rejonowym etapie konkursu recytatorskiego, który odbędzie się 15 marca w Gimnazjum im. św. Jana Bosko w Jałówce.

Życzymy powodzenia!

Anna Fedorowicz