Mažieji tyrinėtojai

Vaikai jau nuo gimimo yra smalsūs ir pasiruošę tyrinėjimams, jie mokosi per patirtį bei veiksmą. Tyrinėdami jie lavina kūrybiškumą ir vaizduotę, stengiasi sukaupti dėmesį, gilina žinias, pastabumą ir ištvermę.

Parengiamosios grupės „Nykštukai“ auklėtiniai irgi išbandė tyrinėtojų vaidmenį. Jų atlikti eksperimentai vertė juos lyginti, mąstyti, pasakoti, dalintis įspūdžiais. Naujos patirtys suteikė daug džiaugsmo, tai yra ne tik mokslas bet ir puikus žaidimas.

Inesa Mackevič ir Marina Naumova

Lietuvos istorijos žinovo konkursas

Lietuvos istorijos mokytojų asociacija (LIMA) jau dešimtus metus organizuoja nacionalinį konkursą „Lietuvos istorijos žinovas“. Konkurso pirmame etape, kuris vyko gimnazijoje vasario 15 d., dalyvavo IIG – IVG klasių mokiniai. IIG klasės mokinys Daniel Aškelovič tapo gimnazijos nugalėtoju ir pateko į antrą konkurso etapą.

Antrame etape,  kuris vyko 2024 kovo 1 d. Lietuvos Respublikos Seime,  dalyvius pasveikino ne tik konkurso organizatoriai, bet ir jo globėja Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Finalo dalyviai užduotis sprendė Kovo 11-osios Akto salėje. Vėliau mokiniai galėjo dalyvauti ekskursijoje po Seimo rūmus.

Istorijos mokytoja Lilija Gajevska