Lietuvos istorijos žinovo konkursas

Lietuvos istorijos mokytojų asociacija (LIMA) jau dešimtus metus organizuoja nacionalinį konkursą „Lietuvos istorijos žinovas“. Konkurso pirmame etape, kuris vyko gimnazijoje vasario 15 d., dalyvavo IIG – IVG klasių mokiniai. IIG klasės mokinys Daniel Aškelovič tapo gimnazijos nugalėtoju ir pateko į antrą konkurso etapą.

Antrame etape,  kuris vyko 2024 kovo 1 d. Lietuvos Respublikos Seime,  dalyvius pasveikino ne tik konkurso organizatoriai, bet ir jo globėja Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Finalo dalyviai užduotis sprendė Kovo 11-osios Akto salėje. Vėliau mokiniai galėjo dalyvauti ekskursijoje po Seimo rūmus.

Istorijos mokytoja Lilija Gajevska