Skaitovų konkursas „Žiemos paukštužėlė“

Šių metų kovo 13 dieną Vilaniaus r. Kanstanto Parčevskio gimnazijoje Nemenčinėje vyko jau penkerius metus tradicija tapęs Nemenčinės metodinio centro tautinių mažumų mokyklų 1-4 klasių mokinių  skaitovų konkursas „Žiemos paukštužėlė“. Pradinių klasių mokiniai skambiu lietuvišku žodžiu deklamavo lietuvių poetų eiles.
Nuoširdžiai džiaugiamės ir didžiuojamės Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazijos 2 klasės mokinės Izabelos Jermakovičiūtės pergale – I-ąja prizine vieta  bei 1 klasės mokinės Danielos Paršutos iškovota III-iąja prizine vieta jaunųjų skaitovų meninio skaitymo konkurse. Už dalyvavimą padėkos raštai buvo įteikti 3 bei 4 mūsų gimnazijos klasių mokiniams Lukui Šumskui ir Pavelui Dubovui.
Ateityje, ginant mokyklos garbę, konkurso dalyviams nuoširdžiai linkime sėkmės ir didžių pergalių!