Turizmo ir menų diena mūsų gimnazijoje

Birželio 13 d. Mokinių savivaldos iniciatyva mūsų gimnazijoje buvo organizuojama Turizmo ir menų diena. 5-11 klasių mokiniai į gimnaziją susirinko vakare, kur turiningai ir linksmai praleido visą naktį.

Renginio pradžioje susirinkusiems sveikinimo žodį tarė organizatoriai – IIIG klasės mokiniai, o gimnazijos direktorė V. Voinič prakirpo simbolinę juostą ir palinkėjo visiems geros nuotaikos. Mokiniai šį vakarą turėjo įvairios įdomios veiklos. Kiekviena klasė turėjo sugalvoti ir ant bendros renginio „Naktis gimnazijoje“ vėliavos nupiešti savo herbą. Vėliau gimnazijos stadione vyko sporto varžybos. Po aktyvios pradžios aktų salėje prasidėjo matematikos viktorina, kur reikėjo gerai pasukti galvą, kad atsakymas būtų teisingas. Nugalėtojai liko apdovanoti saldumynais. Po vakarienės klasėse mokinių laukė diskoteka, o po jos nakties poilsis.

Dėkojame visiems, kas padėjo organizuoti mūsų renginį: mokiniams už jų sumanumą ir gerą elgesį, klasių vadovams už budėjimą ir pagalbą, gimnazijos direktorei už pasitikėjimą ir buvimą kartu viso renginio metu. AČIŪ!

IIIG klasės mokiniai Artur, Agata ir Sandra