Dzień turyzmu i sztuki w naszym gimnazjum

13 czerwca uczniowie klas 5-11 naszego gimnazjum z nicjatywy Samorządu Uczniowskiego i za zgodą pani dyrektor mieli nietradycyjny dzień nauczania. W tym celu uczniowie w gimnazjum zebrali się wieczorem, aby treściwie i wesoło spędzić tutaj całą noc.

Po przywitaniu zebranych przez organizatorów – uczniów IIIG klasy oraz wstępnym słowie i symbolicznym przecięciu wstęgi pani dyrektor W. Wojnicz, uczniowie mieli różnorodne zajęcia. Uczestnicy musieli stworzyć i narysować herby swojej klasy, które umieścili na ogólnej fladze imprezy „Noc z gimnazjum”, potem na boisku szkolnym odbyły się zawody sportowe. Po wesołym i aktywnym początku nastąpiła matematyczno-rozrywkowa wiktoryna, która przebiegała w pełnej zapału atmosferze, ponieważ każdy chciał jak najszybciej poprawnie odpowiedzieć, a nie było to takie łatwe. Po wyłonieniu zwycięzców nastał czas kolacji, po której odbyła się wesoła dyskoteka, a po niej cisza nocna.

Dziękujemy dla wszystkich, którzy przyczynili się do dobrej zabawy: uczniom za dobre zachowanie się i pomysłowość, wychowawcom za pomoc i obecność na imprezie, pani dyrektor za zaufanie, obecność na imprezie i podtrzymanie uczniów w ich inicjatywach.

DZIĘKUJEMY!

Uczniowie IIIG klasy Artur, Agata i Sandra