Pirmokų įšventinimas

Balandžio 19 d. mūsų gimnazijoje buvo ypač svarbi diena pirmos klasės mokiniams, kuriems vyko iškilminga šventė „Pirmokų krikštynos“. Mokiniai šiam renginiui ilgai ir stropiai ruošėsi, kadangi turėjo įrodyti, kad yra verti mokinio vardo. Visi gražiai pasipuošę ir iškilmingai nusiteikę pristatė susirinkusiems svečiams savo talentus ir gebėjimus: dainavo daineles, šoko, turėjo atsakyti į labai svarbius ir sunkius klausimus. Visiems puikiai sekėsi susidoroti su užduotimis, todėl po pasirodymo buvo nuspręsta, kad visi mokiniai sėkmingai išlaikė „pirmoko egzaminą“.

Gimnazijos direktorė Veslava Voinič padarė simbolinį įšventinimą – dideliu pieštuku lietė kiekvieno mokinio petį ir sakė stebuklingus burtažodžius „Įšventinu tave…“. Po šios ceremonijos pirmokai tapo tikrais mūsų gimnazijos bendruomenės nariais.

Mieli pirmokai, džiaugiamės, kad esate dabar tikrais mokiniais! Linkime jums sėkmės moksle, tegul mokymasis teikia jums malonumą ir džiaugsmą!

1 klasės vadovė Ivona Šimak