Pirmokų šventė

Vaikas, atėjęs po darželio į mokyklą, patenka į „kitą“ pasaulį, kuriame tampa vyresnis, turi naujų pareigų, randa naujų draugų. Mokslo metų pradžioje pirmokas yra tik vaikas, bet pagal ilgametę gimnazijos tradiciją, jo laukia krikštas, po kurio vaikas tampa tikru mokiniu. Tokia šventė mūsų gimnazijoje vyko gruodžio 16 dieną. Šventės pradžioje pirmokai parodė, ko išmoko: jie dainavo, deklamavo eilėraščius, šoko. Vėliau fėjos jiems padėjo keliauti po aštuonias šalis, kur jų laukė įvairios užduotys. Vaikų sugebėjimus vertino komisija, kurios sudėtyje buvo gimnazijos direktorė ir pavaduotoja ugdymui, mama bei viena senelė. Mokiniai labai gerai įvykdė visas užduotis, pasakė priesaiką ir direktorė iškilmingai priėmė juos į teisėtų mokinių gretas. Kiekvienas mokinys gavo diplomą ir dovaną, nuo vyresnių draugų sulaukė linkėjimų. Klasėje mokinių laukė gražus knygos formos tortas – dovana nuo tėvų. Pirmokai už puikią šventę yra dėkingi gimnazijos direktorei, penktokams bei tėvams.

Pirmos klasės auklėtoja Franciška Jankovska

dscf7990-1 dscf7967-1 dscf7959-1 dscf7821-1

dscf7911

dscf7914dscf7892dscf7851

Dalyvavimas konkurse „Mes matomi – mes saugūs”

Eismo įvykių liūdna statistika verčia susimąstyti, ar viską darome, kad eismo įvykių, kuriuose nukenčia pėstieji, būtų kuo mažiau. Kiekvienais metais Vilniaus rajono policijos komisariatas, norėdamas atkreipti dėmesį į atšvaitų nešiojimą, rengia konkursus mokiniams. Šiais metais tai buvo „wefie“ nuotraukos konkursas, kuriame visa mūsų klasė noriai dalyvavo.

Gruodžio 16 dieną Vilniaus rajono policijos komisariate įvyko konkurso apibendrinimas ir nugalėtojų apdovanojimas. Susirinko čia ne tik dalyvavusios komandos ar jų atstovai, bet organizatoriai paruošė staigmeną ir į komisiją pakvietė Dakaro Ralio dalyvį Benediktą Vanagą. Sutikome jį karštais aplodismentais. Komisijai teko nelengvas darbas – išrinkti geriausius tarp 19 dalyvių. Nors ir netapome nugalėtojais, bet džiaugiamės dalyvavę, nes kiekvienas dalyvis gavo pakvietimą į Akropolio ledo areną. Dar daugiau, žinome, kad atšvaitų segėjimas gali išgelbėti gyvybę ir būsime kelyje atsargūs ir protingi.

7 klasės mokiniai

Daugiau apie konkursą:

img dsc_0607

Matematikos olimpiada

Gruodžio 15 dieną mūsų gimnazijoje vyko matematikos olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo 5-8, IG-II G klasių mokiniai, kurie nepabijojo susirungti su „Visų mokslų karaliene“. Spręsdami užduotis mokiniai turėjo ne tik pritaikyti žinomas formules, bet ir parodyti loginio, analitinio mąstymo gebėjimus, nestandartinio požiūrio į užduoties sprendimą.

Matematikos mokytojos

Regina Dubicka, Teresa Voitechovič, Hendrika Savel

olimp-matem1-1

Dalyvavimas projekte „Sveikata-aš-visuomenė“

Lapkričio 30 dieną 7 klasės mokiniai dalyvavo viešosios įstaigos „Kartu mes galim“ ir Lietuvos vaikų ir jaunimo centro vykdomame vaikų ir jaunimo socializacijos, sveikatinimo ir fizinio aktyvumo projekte „Sveikata-aš-visuomenė“, kurio tikslas – teikti žinias ir gerinti jaunų žmonių sveikatą.

Užsiėmimas vyko diskusijos forma, mokiniai sekdami vaizdines priemones ir atsakinėdami į klausimus, patys formulavo sveikos gyvensenos principus, nurodė žmogaus organizmui žalingų įpročių daromą žalą.

Tikimės, kad gautos žinios skatins mokinius gyventi aktyviai ir rūpintis  savo sveikata.

7 klasės auklėtoja Regina Dubicka

sveikata