Dalyvavimas konkurse „Mes matomi – mes saugūs”

Eismo įvykių liūdna statistika verčia susimąstyti, ar viską darome, kad eismo įvykių, kuriuose nukenčia pėstieji, būtų kuo mažiau. Kiekvienais metais Vilniaus rajono policijos komisariatas, norėdamas atkreipti dėmesį į atšvaitų nešiojimą, rengia konkursus mokiniams. Šiais metais tai buvo „wefie“ nuotraukos konkursas, kuriame visa mūsų klasė noriai dalyvavo.

Gruodžio 16 dieną Vilniaus rajono policijos komisariate įvyko konkurso apibendrinimas ir nugalėtojų apdovanojimas. Susirinko čia ne tik dalyvavusios komandos ar jų atstovai, bet organizatoriai paruošė staigmeną ir į komisiją pakvietė Dakaro Ralio dalyvį Benediktą Vanagą. Sutikome jį karštais aplodismentais. Komisijai teko nelengvas darbas – išrinkti geriausius tarp 19 dalyvių. Nors ir netapome nugalėtojais, bet džiaugiamės dalyvavę, nes kiekvienas dalyvis gavo pakvietimą į Akropolio ledo areną. Dar daugiau, žinome, kad atšvaitų segėjimas gali išgelbėti gyvybę ir būsime kelyje atsargūs ir protingi.

7 klasės mokiniai

Daugiau apie konkursą: