Olimpiada z matematyki

19 marca uczniowie klas początkowych wzięli udział w olimpiadzie szkolnej z matematyki. Do zawodów przystąpili uczniowie grupy przygotowawczej „Krasnoludki” oraz uczniowie klas 1-4. Najlepsze wyniki uzyskali następujący uczestnicy:

Grupa przygotowawcza „Krasnoludki” – Maksim Aszkiełowicz, Andrzej Mickiewicz, Adam Żur

Klasa 1 – Daniela Parszuto, Agata Matuk, Sebastian Malichowski

Klasa 2 – Alisa Osipowicz, Izabela Jermakovičiūtė, Gabriela Jermakovičiūtė,

Klasa 3 – Sewastian Stroi

Klasa 4 – Brygita Łabul.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pracowitości i zainteresowania nauką oraz zachęcamy do dalszej zabawy z matematyką na co dzień. Jesteśmy dumni, że mamy takich uczniów!

Nauczyciel klas początkowych Ludmiła Łatyszewicz

Propagujemy zdrowy styl życia

27 marca czteroosobowa drużyna uczniów klasy IG, w skład której weszli Ernest Peszko, Jan Wozniecki, Karolina Borunowa i Brigita Czaplinska, wzięli udział w wiktorynie „Zdrowy styl życia. Wpływ substancji psychoaktywnych”. Konkurs był organizowany w Gimnazjum im. Stanisława Kostki w Podbrzeziu, uczestniczyły w nim drużyny z pięciu szkół rejonu wileńskiego, a oceniała uczniów komisja sprawdzająca na czele ze starszą specjalistką Wydziału Oświaty Rejonu Wileńskiego p. Wioletą Purpurowicz. Po przedstawieniu swoich drużyn i wykonaniu zadań zostali wyłonieni zwycięzcy, nagrody i dyplomy otrzymali też wszyscy uczestnicy. Cieszymy się, że nasi uczniowie dbają o zdrowy tryb życia i chętnie wzięli udział i wypróbowali siebie w tym konkursie.

Pedagog socjalny Anna Maciulewicz