PASKAITA-EKSKURSIJA “ŠIUOLAIKINĖS TELEKOMUNIKACIJOS”

Balandžio 13 dieną (penktadienį) II-IIIG klasių mokiniai dalyvavo VGTU Jaunojo inžinieriaus mokyklos organizuotoje paskaitoje–ekskursijoje „Šiuolaikinės telekomunikacijos“.

Mokiniai turėjo galimybę išklausyti paskaitą „Ryšio technologijos. Greitos ir lėtos“, bendrauti su VGTU dėstytojais, sužinoti naujų ir įdomių, dar nežinomų dalykų apie internetą, jo galimybes, sklaidą bei ateities perspektyvas.

Išklausę paskaitą gimnazistai keliavo į Telia duomenų centrą, kur turėjo galimybę  praktiškai pamatyti įvairias ryšių technologijas, prietaisus, sklaidos kanalus.

Dėkojame paskaitą vedusiam ir mus lydėjusiam VGTU doc. A. Šalčiui už naują patyrimą komunikacijų platybėse bei TELIA už simbolines dovanėles.

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Elena Kondratovič