XXIX LENKŲ KALBOS IR LITERATŪROS OLIMPIADA

Vasario 6-7 dienomis mūsų gimnazijos IVG klasės mokinys Deivid Gudanec dalyvavo XXIX lenkų kalbos ir literatūros olimpiadoje, kuri vyko Egliškių šv. Jono Bosko gimnazijoje. Šių metų olimpiada skirta Lenkijos Nepriklausomybės šimtmečiui, taip pat poeto Z. Herberto 20 mirties metinėms paminėti.

Kol dalyviams buvo skirtas laikas rašto darbams, mokytojai dalijosi gerąja patirtimi: mūsų gimnazijos lenkų kalbos mokytoja Ana Maciulevič irgi turėjo pranešimą apie mokinių motyvacijos skatinimą.

Tuo tarpu Deivid pasirinko interpretacijai S. Goščinskio eilėraštį, o kitą dieną per kalbėjimą pristatė komisijai temą apie lenkų kalbos kilmę. Mūsų mokinio pastangos buvo įvertintos ir jis užėmė garbingą 2 vietą. Dabar kovo 15-16 dienomis jis atstovaus mūsų rajonui kitame olimpiados etape.

Linkime sėkmės respublikiniame etape!

Ana Maciulevič

Olimpiados akimirkos: