Projektas „Patriotinės impresijos“

Lapkričio 10 dieną, Lenkijos Nepriklausomybės Dienos minėjimo išvakarėse, mūsų gimnazijoje startavo projektas „Patriotinės impresijos“.  Jo tikslas – prisidėti prie Lenkijos Nepriklausomybės 100-ųjų metinių minėjimo. Projekto rėmuose į mūsų gimnaziją atvyko svečių iš Čenstakavos Mažojo Sukilėlio Pagrindinės mokyklos nr 52. Mokinės kartu su mokytojomis susipažino, išklausė gimnazijos direktorės pranešimą ir padarė plakatą, kuriame pristatė ir projekto tikslą, ir savo draugystę, ir dalyvių lūkesčius. Vėliau, po pietų, visi išvažiavo į Vilniaus Lenkų kultūros namus, kur dalyviams vyko mokymai, kurių metu mokinės gavo užduotis, kurias turės atlikti iki kitų susitikimų: sukurti filmą pagal duotą temą ir išmokti lenkų patriotinių dainų.

Projekto dalyvės