Atsisveikinimas su mokykla

Ketvirtadienį, gegužės 26 d., paskutinį kartą nuskambėjo mūsų gimnazijos absolventų skambutis. Jų atsisveikinimą su gimnazija pradėjo šv. Mišios Bezdonių Švč. Mergelės Marijos, Aušros Vartų Gailestingumo Motinos bažnyčioje.

Vėliau visai bendruomenei vyko šventė prie gimnazijos pastato. Pagaliau atėjo laikas padėkoti visiems, prisidėjusiems prie šių metų abiturientų augimo. Gražių, jaudinančių bei motyvuojančių linkėjimų sulaukė nuo gimnazijos direktorės Veslavos Voinič, laikinai einančios Bezdonių seniūno pareigas Danutos Klimaševskos bei parapijos kunigo Arūno Mitkevičiaus. Abiturientai dėkojo gimnazijos direkcijai, mokytojams, administracijai, darbuotojams bei tėveliams. IVG klasei savo ruožtu dėkojo jaunesnieji kolegos už bendradarbiavimą bei linkėjo sėkmės egzaminuose. IIIG klasė linkėjo geriausių rezultatų bei tinkamo, gero studijų pasirinkimo. Meninės programos metu abiturientai atliko dainas su padėkos ir atsisveikinimo su mylima gimnazija žodžiais. Paskutinis šios dienos punktas – kartu į dangų paleisti balionai bei prie gimnazijos pastato pasodintas medis, kuris yra mokinių atminimo simbolis. Šventė baigėsi paskutinio šių metų abiturientų skambučio skambesiu.

Dėkojame už kartu praleistus dvylika metų. Linkime Jums įgyvendinti savo svajones ir eiti per gyvenimą su šypsena. Laikome kumščius už Jus per egzaminus.

IVG klasės auklėtoja Ksenija Osipovič