Sporto šventė

Mūsų gimnazijos mokiniai sumanė organizuoti Sporto šventę ir taip paminėti šv. Jono Pauliaus II, kurio gimimo metinės yra gegužės 18 d., atminimą. Ketvirtadienį, gegužės 19 d., Bezdonių miestelio gatvėmis vyko bėgimo maratonas, o vėliau gimnazijos stadione fizinio ugdymo mokytojas Genadij Ravdo organizavo sportines varžybas. Į šventę susirinko visi gimnazijos mokiniai, o taip pat atvyko svečiai iš Saulėtekio pagrindinės mokyklos, seniūnijos atstovai. Sporto šventės dalyvius pasveikino Bezdonių kultūros namų ansamblis Melodia. Šventę atidarė ir susirinkusius pasveikino gimnazijos direktorė Veslava Voinič bei laikinai einanti seniūno pareigas Danuta Klimaševska. Visi dalyviai turėjo puikią nuotaiką ir didžiavosi savimi, kad galėjo ne tik išbandyti savo jėgas, bet ir prisiminti popiežių šv. Joną Paulių II.

Inesa Mackevič