Gera pradžia

Balandžio 18 dieną pradinių klasių mokiniai su auklėtojomis, tikybos mokytoja Inesa Mackevič ir gimnazijos direktore Veslava Voinič susirinko aktų salėje maldai už Vilniaus pal. kun. Mykolo Sopočkos hospiso aukotojus. Vienuolės, kurios ten rūpinasi ligoniais, norėdamos atsidėkoti aukotojams, Aušros Vartų koplyčioje paprašė už juos aukoti šv. Mišias, o kas negalėjo dalyvauti mišiose – kaip pavyzdžiui mes – pasimeldė asmeniškai.    Dar žiemą mūsų gimnazijoje buvo surengta akcija „Meilės lašelis iš mūsų mažos širdelės“, kurios metu surinktos lėšos buvo perduotos hospisui. Nepadarėme labai daug, bet tikimės, kad dalyvaudami tokio tipo akcijose, mūsų auklėtiniai supras, kaip svarbu yra padėti artimiesiems, kuriems reikia mūsų pagalbos.

Popiežius Jonas Paulius II pasakė, kad žmogus yra turtingas ne tuo, ką turi, o tuo, kuo jis yra ir kuo dalijasi su kitais. Tegul ši kukli akcija bus viena iš daugelio gerų mūsų auklėtinių darbų, o meilė artimiesiems tegul visada būna pirmoje vietoje.

Ana Fedorovič