Mokytojo dienos akimirkos

Spalio 5 dieną mūsų gimnazijoje vyko jau tradicija tapusi šventė „Mokytojo diena“. Ta proga III G ir IV G klasių mokiniai vedė pamokas jaunesniems draugams, o mokytojai turėjo galimybę stebėti šias pamokas. Mokiniai susidomėję dirbo per pamokas, o vyresnieji „nauji mokytojai“ galėjo išbandyti mokytojo profesijos darbą. Po pamokų aktų salėje vyko koncertas, kurį paruošė IV G klasės mokiniai ir gimnazijos choras. Koncerto metu mokiniai ir mokytojai pasveikino gimnazijos direktorę Veslava Voinič, kuri jau 25 metus dirba pedagoginį darbą, linkėjo jai gražių akimirkų, kūrybingų idėjų, optimizmo ir kad darbas teiktų tik malonumą.15 metų pedagoginio darbo jubiliejų šventė mokytoja Anna Fedorovič ir Inga Kondratovič, o geografijos mokytoja, šventė 10 metų pedagoginio darbo jubiliejų.

Deivid Gudanec IV G klasė