Migawki z Dnia Nauczyciela

5 października  w naszym gimnazjum tradycyjnie obchodzono Dzień Nauczyciela. Uczniowie klasy IIIG i IVG  prowadzili lekcje w młodszych klasach, a nauczyciele na lekcji byli jako obserwatorzy. Młodsi uczniowie z ciekawością i zainteresowaniem podczas lekcji  słuchali „nowych nauczycieli”. Po lekcjach w szkolnej auli odbył się koncert przyszykowany przez IVG klasę oraz chór szkolny „Nuta’. Podczas koncertu uczniowie i nauczyciele złożyli gratulacje dla dyrektor gimnazjum, Pani Wiesławie Wojnicz,  z okazji 25 –lecia pracy pedagogicznej. Zyczyli pięknych i szlachetnych pomysłów, sukcesów zawodowych, optymizmu oraz aby praca była źródłem satysfakcji. 15 – lecie pracy pedagogicznej także obchodziły pani Anna Fedorowicz oraz Inga Kondratowicz, 10-lecie – nauczycielka geografii Renata Urbanowicz.

Deiwid Gudaniec IVG klasa