Atsisveikinimas su 4 klase

Gegužės 30 d. mūsų gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių paskutinio skambučio šventė, kurioje dalyvavo gimnazijos direktorė, tėvai, mokytojai. Ši diena buvo ypatinga ypač tiems, kurie šiemet baigė pradinę mokyklą.

Renginio pradžioje 4 klasės mokiniai pristatė paruoštą meninę programą: tai buvo dainos ir net šokiai, taip pat eilėraščių deklamavimas. Mokiniai ypač gražiai padėkojo savo mylimiems mokytojams. Po meninės dalies vyko pradinio ugdymo pažymėjimų įteikimas, direktorė taip pat kiekvienam mokiniui padovanojo puodelį su mūsų gimnazijos simboliu – protinga pelėda ir šūkiu „Išdrįsk būti protingas“. Geriausi iš geriausių gavo diplomus arba padėkos raštus. Po to ketvirtokai savo jaunesniems draugams perdavė testamentą, kuriuo įpareigojo juos stropiai mokytis, laikytis mokinio taisyklių, gerbti save ir kitus. Atsidėkodami jaunesni draugai linkėjo linksmų atostogų ir įteikė saldžias dovanėles.

Tėvai įamžino įsimintiniausias akimirkas nuotraukose. Tai buvo ypatinga diena, kuri dar ilgai išliks mūsų atmintyje.

Liudmila Latyševič