Startuoja gimnazijos projektas „Ką žinai apie Lietuvą?“

Svarbiausias mūsų šalies valstybines šventes (Vasrio 16-ąją bei Kovo 11-ąją) jungiantis gimnazijos projektas „Ką žinai apie Lietuvą?“ ir vėl startuoja. Šiemet, kaip ir kiekvienais metais, vasario ir kovo mėnesį mokykloje vyks įvairiausi renginiai, kurių metu mokiniai išbandys savo jėgas, gilins ir plės žinias apie šalies istoriją, tikėjimą, kalbą, tradicijas, šventes, papročius, įžymius žmones. Numatoma projekto trukmė – 4 savaitės (vasario 15 – kovo 10 d.). Dalyvaudami įvairiuose rašinių, kūrybinių darbų ir piešinių konkursuose, žinių apie Lietuvą patikrinimo viktorinose, mokiniai turės galimybę pademonstruoti savo meninius bei kūrybinius gebėjimus. Projekto „Ką žinai apie Lietuvą?“ rėmuose planuojamos įvairios edukacinės išvykos, kurių metu bus aplankyti Vilniaus Valdovų rūmų, Lietuvos banko Pinigų, Valstybinis Vilniaus Gaono žydų muziejai. Jaunesnių klasių mokiniai žais skirtingų šalies regionų liaudies žaidimus, o vyresnių klasių gimnazistai dalyvaus keliuose respublikiniuose konkursuose. Taip pat bus išrinktas raštingiausias mokyklos mokinys ir mokytojas. Kovo 10 dieną vyksiančiame renginyje „Brangi mano Tėvynė“ projekto dalyviai pasidalins savo įgytomis žiniomis, patirtais įspūdžiais, pasiektais rezultatais. Konkursų dalyviai bei nugalėtojai bus pagerbti ir apdovanoti.

Lietuvių kalbos mokytoja Aliona Rynkun

Projekto nuotraukos (1)12DSC_0015 DSC_0008