„Niech żyje bal! Bo to życie to bal jest nad bale!“

„Niech żyje bal! Bo to życie to bal jest nad bale!“ Takim motto tegoroczni maturzyści rozpoczęli bal studniówkowy. Jak i każdego roku w naszej szkole odbyła się Studniówka, która jest pierwszym krokiem maturzystów w dorosłe życie. W przyozdobionej auli szkolnej zebrali się nauczyciele, rodzice oraz koledzy. Studniówkę rozpoczęła Pani Dyrektor przecięciem wstęgi, symbolizującej drogę dwunastoklasistów w szeroki świat.

Uczniowie zaprezentowali piękny koncert świąteczny ze śpiewem i tańcami oraz film, który nakręcili w szkole o życiu uczniowskim. Maturzyści składali podziękowania wszystkim, kto przyczynił się do ich wykształcenia, wręczając kwiaty i medale.

Młodsi koledzy z klasy III G maturzystom wręczyli kalendarz na następnych 100 dni. W zamian otrzymali testament, którego zasad będą przytrzymywać się w następnym roku, kiedy zostaną gospodarzami szkoły. Życzenia maturzystom składali również pierwsza nauczycielka,  wychowawczyni, wicedyrektor, rodzice.

Maturzyści

IMG_9351IMG_9556IMG_9547IMG_9544IMG_9491IMG_9473IMG_9448IMG_9437IMG_9425IMG_9395IMG_9389IMG_9353