Wycieczka edukacyjna „STUDIA 2016”

W dniu 4 lutego, uczniowie I-IVG klasy uczestniczyli w wystawie STUDIA 2016, gdzie mieli okazję dowiedzieć się więcej o programach studiów i planowaniu kariery- krok po kroku. Wszyscy zaciekawieni i niezdecydowani, mogli uzyskać poradę od profesjonalnego doradcy zawodowego. Międzynarodowa wystawa nauki, wiedzy i planowania kariery zawodowej STUDIA 2016 to doskonała okazja do zapoznania się z możliwością studiowania na Litwie i za granicą, z uwzględnieniem perspektywy gospodarczej i potrzeb rynku pracy. Absolwenci mieli świetną okazję do zapoznania się z propozycjami litewskiego szkolnictwa wyższego – uniwersytety, kolegia, a także propozycjami studiów zagranicznych oraz możliwością rozpoczęcia własnego biznesu. Dziękuję nauczycielkom Agnessie Ogar i Justynie Szumskiej za zorganizowany wyjazd, jesteśmy zadowoleni z nowych doświadczeń i wiedzy.

Justyna Katkowska, uczennica IVG klasy

CAM00080CAM00065CAM0006420160204_122944