Akcja obywatelska „Konstytucja na żywo”

10 – 20 października 2014 roku w naszej szkole odbyła się akcja obywatelska „Konstytucja na żywo“, której celem było zapoznanie uczniów z prawami i zasadami Konstytucji RL oraz kształcenie wartości i podstaw obywatelskich. Podczas lekcji historii uczniowie klas 5-7 zapoznali się z prawami i zasadami Konstytucji RL, państwową symboliką. Uczniowie klasy 7 wykonywali plakaty, a uczniowie klasy 10 Rafał Kuczyński i Laura Szemyte oraz uczennice klasy 11 Justyna Katkowska  i Edyta Wierzbowicz dla klas początkowych przyszykowali odczyt o Konstytucji RL. Natomiast uczniowie klas 11 -12 napisali test z wiedzy o Konstytucji RL.

Organizatorami akcji w szkole były nauczycielki historii: Lilia Gajewska i Wida Borkowska.