Vasaris-sveikatingumo mėnuo

Kaip ir kiekvienais metais, š.m. vasaris paskelbtas sveikatingumo mėnesiu. Šia proga mokykloje vyksta įvairūs renginiai. Mėnuo prasidėjo slidinėjimo varžybomis, pradinių klasių mokiniai sporto rungtyse „Rogučių karuselė”, vyko graži žiemos šventė „Olimpinė snaigė 2010”, kurios metu mokiniai, mokytojai bei tėveliai dalyvavo estafetėse „Mano batai buvo…”, „Nerūkysiu- visus pavysiu”, „Vasaris – sveikadaris” ir kt. Minint Pasaulinę ligonių dieną mokiniai jau tradiciškai aplankys Nemenčinės neįgaliųjų centrą, kur pristatys meninę programą, bendraus prie arbatos puodelio. Vasario – sveikatingumo mėnesio baigiamasis renginys „Mokyklos veidas – sveiki ir gražūs mokiniai” vyks 23 dieną, jo metu vyks patiekalų pristatymas „Sveika ir gardu”, bus apibendrinti rezultatai ir apdovanoti aktyviausi mokiniai.