Współpraca z rodzicami

15 marca w ramach akcji „Zróbmy szpakówkę” odwiedził naszą szkołę pan Andrzej Matuk, tata uczennicy pierwszej klasy – Agaty. Pan Andrzej za pomocą komputera i specjalnego urządzenia wykonał części, z których wraz z pierwszakami poukładał szpakówki. Dla dzieci to była wielka atrakcja: nie tylko mogły podziwiać przyrząd wycinający różne formy, oczy, uszy, głowę, tułów czy też dziobek sowy, ale również mogły same poukładać, posklejać i pokolorować szpakówkę; policzyć, z ilu i jakich figur geometrycznych składa się ten domek dla ptaków czy dekoracja „Sowa”.

Serdecznie dziękujemy panu Andrzejowi za tak ciekawe zajęcie! Szpakówki natomiast będziemy mogli podziwiać w Niemenczynie podczas Święta Pieśni.

Wychowawczyni 1 klasy

Iwona Szymak