Walentynki w Gimnazjum

Jak co roku dzień Świętego Walentego jest również obchodzony w naszym  gimnazjum. Z tej okazji był zorganizowany konkurs na ,,Najpiękniejszą skrzynkę walentynkową”, do której uczniowie mogli wrzucać walentynkowe listy dla swoich sympatii i przyjaciół.

Uczniowie klasy IG rozdawali listy składane wcześniej do  skrzynek walentynkowych. Uśmiech na twarzy i rozpromienione buzie świadczyły o tym, że otrzymane listy sprawiły wiele przyjemności. Spośród wielu przepięknie wykonanych prac wyłoniliśmy zwycięzców, a nimi zostali uczniowie klasy 7 oraz IIG. Największą ilość walentynek zebrała klasa 8. W tym dniu również został rozstrzygnięty konkurs pt. „Miss i Mister Gimnazjum”. Społeczność szkolna wybierała poprzez głosowanie najsympatyczniejszych uczniów naszego gimnazjum, którym przyznano tytuł miss i mistera. Miss szkoły została wybrana Kamilia Wojnicz z klasy  IVG,  a misterem  Żan Paknys z klasy IVG.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i dobrą zabawę oraz gratulujemy zwycięzcom.

Karolina Borunowa, członkini Samorzadu Uczniowskiego