Uroczystość Ostatniego Dzwonka w klasach początkowych

16 czerwca w naszym gimnazjum odbyła się uroczystość Ostatniego Dzwonka dla klas początkowych, a dla uczniów klasy czwartej to też uroczystość pożegnania się z klasami początkowymi i pierwszą nauczycielką.

Na zakończenie początkówki wychowawczyni przyszykowała wychowankom zadania z matematyki, zagadki, czwartoklasiści mieli okazję uczestniczyć w ostatniej lekcji klas początkowych. Następnie uczniowie przyszykowali piękne słowa podziękowania dla dyrekcji za radość sukcesów i za wsparcie w trudnych dla nich chwilach. Także słowa podzięki płynęły dla wychowawczyni, dla nauczycieli języka litewskiego, angielskiego, religii za każdą lekcję i za każdą radę. Uczniowie dziękowali swoim rodzicom za wychowanie. Kulminacyjnym momentem uroczystości było wręczenie zaświadczeń o ukończeniu szkoły początkowej oraz upominków.
Pani dyrektor, Wiesława Wojnicz, pogratulowała uczniom z okazji zakończenia etapu początkowego nauczania, życzyła powodzenia w piątej klasie oraz udanych wakacji letnich. Ciepłe słowa do dyrekcji, nauczycieli i uczniów wypowiedzieli Rodzice. Rodzice przyszykowali uczniom klasy 4 zabawę. A mianowicie dzieci z zamknietymi oczyma, przecinali taśmę z balonami, w których były pytania.
Swoich kolegów, kończących klasy początkowe, pozdrowili uczniowie klas młodszych.
Wszystkim uczniom życzymy wesołych i udanych wakacji i do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

Liudmiła Łatyszewicz