Konkurs-projekt „Ludzie, miejsca i wydarzenia”

Konkurs-projekt „Ludzie, miejsca i wydarzenia” – to wspólna inicjatywa Wydziału Oświaty Samorządu Rejonu Wileńskiego oraz Rady Metodycznej Koła Polonistów Rejonu Wileńskiego, był realizowany od 15 marca do 31 maja 2021 r. i skierowany do uczniów klas 5-IIG szkół podstawowych oraz gimnazjów rejonu wileńskiego. Celem tej inicjatywy było upamiętnienie ważnych rocznic literackich i Święta Konstytucji 3 Maja oraz zgłębianie wiedzy o swoim regionie.
Uczniowie, biorący udział w projekcie edukacyjnym, mieli okazję poznać sylwetki ludzi, którzy zasługują na uznanie, są przykładem i źródłem inspiracji, ciężką pracą i wyrzeczeniami doszli do osobistego sukcesu, ale nigdy nie zapomnieli o swoich korzeniach.

Nasze gimnazjum reprezentowali następujący uczniowie:

Brigita Czaplinska,6 klasa

Karolina Borunowa,6 klasa

Emila Klimaszewska,7 klasa

Dawid Lachowicz,7 klasa

Kamila Wojnicz,IG klasa

Joanna Dacewicz,IG klasa

Kamila Wojnicz,uczennica IG klasy, została lauratką tego konkursu!!!

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Edyta Klimaszewska