Nietradycyjna lekcja poznawania świata w Zoo

10 grudnia klasa przygotowawcza oraz uczniowie klasy 2 wraz z wychowawczyniami mieli okazję zwiedzić zoo, w którym odbyła się niezapomniana lekcja.

W ogrodzie zoologicznym uczniowie mogli nie tylko obserwować, ale również dotykać, głaskać oraz karmić mieszkające tam zwierzęta.

Celem wyjazdu było wzbogacenie wiedzy na temat dzikich zwierząt żyjących w różnych regionach świata, kształtowanie umiejętności zachowania się w miejscach publicznych oraz przyjemne spędzenie czasu wolnego.

Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody. Zoo jest uroczym miejscem do spędzenia wolnego czasu  i skarbnicą wiedzy przyrodniczej całego świata. W drodze powrotnej, pomimo zmęczenia, dzieciom dopisywały dobre humory i głośno dzieliły się wrażeniami z wycieczki.

Tatiana Lachowicz