Zakończenie projektu „Promowanie zdrowego stylu życia i edukacji umiejętności zdrowotnych uczniów w rejonie wileńskim”

17 września uczniowie naszego gimnazjum brali udział w zakończeniu projektu „Promowanie zdrowego stylu życia i edukacji umiejętności zdrowotnych uczniów w rejonie wileńskim”, który startował w ubiegłym roku szkolnym. Zakończenie projektu koronowała dosyć trudna bitwa „szturm mózgu” obejmująca pytania z historii, biologii a także pierwszej pomocy. Wśród 18 szkół rejonu wileńskiego nasi uczniowie: Dominika Uwarowa – lider grupy, Paulina Gudaniec, Wanesa Zajanczkowska, Dominika Dubicka, Greta Mieżaniec, Robert Kowalewski, Daniel Ławinskij, Mirosław Karpowicz, Modest Miszkis i Dariusz Żukowski wykazali świetne wyniki zajmując trzecie miejsce.

Gratulujemy zwycięstwa!

Jesteśmy bardzo dumni, że mamy takich wspaniałych uczniów.

Nauczycielka biologii Jolanta Szemienė