Gra terenowa oraz noc w gimnazjum

Uczniowie gimnazjum w uplane dni czerwcowe mieli wiele pomysłów. Z inicjatywy Samorządu uczniowskiego odbyła się gra terenowa, która polegała na odnalezieniu „skarbu”. Aby odnaleźć  „skarb”, należało zastosować wiele wiadomości i umiejętności z geografii, matematyki, fizyki, wychowania fizycznego.

Po tym, gdy został odnaleziony „skarb”, uczniowie mieli za zadanie utworzyć flagę, na której swoje podpisy złożyli nie tylko uczniowie, a także dyrektor, nauczyciele.

Odbyły się także zabawy, oglądanie filmu, nocna dyskoteka. Cisza nocna nastapiła o 2.00 godz., ale pomysłowe starszoklasistki zorganizowały niespodziankę: alarm, pobudka, szukanie „skradzionej” flagi. Pełni wrażeń o godzinie 8.00 rano uczniowie poszli do domu.

W imieniu uczniów klas 5-8, I-IIIG, dziękujemy uczennicom klasy IIG Justynie Poszewieckiej, Anastazji Jegoszynej oraz nauczycielom za pomysłowo spędzony czas.