Uroczystość Ostatniego Dzwonka w klasach początkowych

Wraz z z ciepłem letniego promienistego słońca nadchodzi czas wakacji. Dla wielu uczniów to bardzo oczekiwany okres, ponieważ daje on możliwość podróżowania oraz spędzenia wielu godzin na podwórku. Tradycyjnie końcowym akordem roku szkolnego dla uczniów klas początkowych jest uroczystość Ostatniego Dzwonka, a dla uczniów klasy czwartej to też uroczystość pożegnania się z klasami początkowymi i pierwszą nauczycielką.

Na pożegnalną imprezę uczniowie klasy 4 przygotowali program artystyczny, składajacy się z piosenek i wierszy, przy pomocy których wyrazili swoją wdzięczność za pracę nauczycielom, wsparcie rodzicom, dobre warunki nauki w szkole.

Prezentacja zdjęć, niby maszyna czasu, przeniosła wszystkich w czasie, pokazując w jak wielu ciekawych i treściwych wycieczkch oraz projektach wzięli udział uczniowie, ile pięknych chwil przeżyli razem.

Kulminacyjnym momentem uroczystości było wręczenie zaświadczeń o ukończeniu szkołu początkowej oraz upominków. Nie zabrakło też wyróżnień dla najlepszych uczniów za ich osiągnięcia w nauce.

Licznie przybyli rodzice czwartoklasistów gratulowali uczniom ukończenia pierwszego etapu nauki w szkole. Padły też piękne słowa podziękowania dla wychowawczyni Anny Fedorowicz.

W uroczystej atmosferze został przekazany testament trzecioklasistom, którzy zostaną gospodarzami na pierwszym piętrze.

Swoich kolegów, kończących klasy początkowe, pozdrowili uczniowie młodszych klas oraz uczniowie klasy piątej. Złożyli oni piękne życzenia i zadedykowali piosenkę, a także wręczyli własnoręcznie wykonane upominki.

Uwieńczyła imprezę piosenka z życzeniami pięknych, słonecznych i treściwych wakacji.

Anna Fedorowicz