Migawki z Dnia Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka to jedna z uroczystości, która stała się tradycją Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Bezdanach. W tym roku ta miła uroczystość odbyła się 7 lutego. W pięknie udekorowanej sali uczniowie przedstawili program artystyczny.

Na początku wystąpiło koło dramatyczne, którego uczestnicy przedstawili przedstawienie pt. „Kopciuszek” ( kier. Ludmiła Łatyszewicz). Następnie uczniowie prezentowali wierszyki, piosenki i tańce, które wywoływały na twarzach babć i dziadków uśmiech oraz przywoływały liczne wspomnienia z dzieciństwa. Podczas imprezy z programem artystycznym wystąpił również zespół  „Melodia” (kier. Olga Krasodomska). Wszystkie występy zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Przybyłym gościom serdeczne życzenia złożyła dyrektor gimnazjum Wiesława Wojnicz oraz starosta gminy Michał Janczewski.

Część artystyczna zakończyła się wspólnym odśpiewaniem 100 lat oraz wręczeniem kwiatów wykonanych przez wnuczęta. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Babcie i dziadkowie opuszczali nasze gimnazjum ze wzruszeniem, dziękując za miło spędzone chwile.

Edyta Klimaszewska