Bądźmy widoczni na drodze

We wrotek 6 listopada, w gimnazjum im. J. Słowackiego odbyło się spotkanie uczniów klas początkowych z policjantami. Tematem spotkania było przede wszystkim bezpieczeństwo. Pan Policjant rozmawiał  z dziećmi o bezpiecznym poruszaniu się po uliach, a także omówił zasady bezpiecznej drogi do szkoły oraz stosowanie się do znaków świetlnych. Przypomniał również o korzyściach noszenia elementów odblaskowych przy ubraniu bądź tornistrze. Na pamiątkę tego spotkania uczniowie otrzymali od funkcjonariuszów odblaski, które przyczepili do tornistrów, aby być bardziej widocznymi na drodze.

Tatiana Lachowicz