Užgavėnių sporto varžybos

„Žiema, žiema, bėk iš kiemo!…“ Tokiais žodžiais mūsų gimnazijos mokiniai ir mokytojai varė žiemą iš kiemo šaltą vasario 13-osios  popietę.

5-IVG klasių mokiniai susibūrė aikštėje prie gimnazijos, kur turėjo galimybę išbandyti savo jėgas sporto varžybose – traukiant virvę, žaidžiant smiginį, kilnojant sunkumus, šokinėjant su maišais ir kt. Geriausi ir stipriausi mūsų gimnazijos sportininkai apdovanoti diplomais ir, kupini pozityvių įspūdžių, kartu su visais susirinkusiais vaišinosi skaniais blynais ir naminiais kepiniais, gamintais kiekvienos klasės mokinių.

Pagrindinis šventės akcentas – tradicinė Morė. Vaikai šoko ir dainavo aplink laužą, o liepsna, negailestingai ryjanti Morę, visiems priminė apie tai, kad šiltas saulės spindulys, čiulbantys paukščiai ir spalvingas pavasaris labai greitai aplankys mus.

Nuoširdžiai dėkojame šventės organizatoriams ir dalyviams!

Justyna Dacevič