Per 100 dienų aplink pasaulį

Tokį pavadinimą turėjo IV G klasės Šimtadienio šventinė programa, kuri vyko mūsų gimnazijoje vasario 9 dieną. Papuoštoje aktų salėje susirinko administracija, mokytojai, tėvai, draugai ir  buvę mokiniai. Svečius IV G klasės mokiniai pasitiko valsu, po kurio gimnazijos direktorė Veslava Voinič tarė sveikinimo žodį ir oficialiai pradėjo renginį.

Renginio metu mokiniai dėkojo mokytojams, auklėtojoms, tėvams. Dainos, šokiai ir filmai priminė susirinkusiems akimirkas iš mokyklos gyvenimo.

Jaunesni draugai iš IIIG klasės taip pat paruošė programą, kurios metu šoko ir dainavo, o vėliau įteikė būsimiems abiturientams kalendorių ir skanų tortą. Mainais gavo testamentą, kuriame surašytos taisyklės, kurių reikės laikytis, kai jie taps gimnazijos šeimininkais.

Dar 100 dienų ir mūsų laukia svarbiausias įvykis – egzaminai, o po to keliai išsiskirs, o laikas praleistas mokykloje su draugais ir mokytojais ilgam išliks prisiminimuose kaip nuostabios nerūpestingos jaunystės dalis.

IV G klasės auklėtoja Inesa Mackevič