Dzień otwartych drzwi w Kolegium Wileńskim

23 listopada bieżącego roku w Kolegium Wileńskim był organizowany dzień otwartych drzwi pt. „Studia. Praktyka. Kariera 2017“, w którym uczniowie klas IIG-IVG oraz nauczycielki naszego gimnazjum chętnie wzięli udział. W czasie spotkania przedstawiciele kolegium podzielili się z uczniami doświdczeniem, odpowiedzieli na aktualne uczniom pytania – jaką profesję wybrać, jak odnaleźć siebie w świecie pracy, jak studia są związane z pracą, od czego zacząć poszukiwania pracy… Przyszli studenci bardziej zapoznali się z oferowanymi programami studiów, porozmawiali z teraźniejszymi studentami, dowiedzieli się naprawdę dużo  ciekawej i pożytecznej informacji. Uczniowie i nauczycielki gimnazjum wrócili do domu pełni wrażeń. Taka wycieczka miała również na celu zachęcać i motywować  uczniów do dalszej nauki.

Justyna Dacewicz