Wystawa „Szkoła 2017”

24 listopada bieżącego roku uczniowie 6-IIG klasy naszego gimnazjum wraz z nauczycielkami brali udział w wystawie „Szkoła 2017”, która odbyła się w Centrum Wystaw i Konferencji „Litexpo” w Wilnie. W czasie wystawy przedstawiciele edukacji dzielili się doświadczeniem, dyskutowali, przedstawiali nowoczesne metody nauczania, najnowsze pomoce oraz technologie naukowe. Uczniowie oraz nauczycielki naszego gimnazjum mieli świetną okazję zapoznać się z nowościami nauczania, wziąć udział w wykładach oraz praktycznie wypróbować różne nowości technologiczne. A jednemu z uczniów naszego gimnazjum ,Sebastianowi Jankowskiemu (IIG kl.), uśmiechnęła się fortuna. Uczeń wziął udział w zawodach organizowanych przez Ahhaa Science Centre i wygrał wycieczkę dla całej rodziny do centrum rozrywkowego w Estonii. Serdecznie gratulujemy wygranej, życzymy niezapomnianych wrażeń oraz jeszcze większych zwycięstw w przyszłości!

Justyna Dacewicz