Ostatni Dzwonek

W słoneczne czwartkowe popołudnie dla naszych maturzystów po raz ostatni zadzwonił dzwonek. Dla wielu z nich myśli już krążą wokół egzaminów, ale teraz mieli okazję na chwilę zapomnieć o nauce i pożegnać się ze swoim gimnazjum.

Święto rozpoczęło się Mszą św. w kościele, do którego uroczystym pochodem wyruszyła cała społeczność gimnazjalna.  Po mszy wszyscy zostali zaproszeni do sali, gdzie odbyła się uroczysta impreza. Nie zabrakło tutaj słów podziękowania wszystkim tym, którzy przez długie lata prowadzili maturzystów ku krainie wiedzy. Dyrektor gimnazjum, dostojni goście, wychowawczyni, rodzice życzyli uczniom powodzenia, a młodsi koledzy i pierwszoklasiści, których we wrześniu przyprowadzili do szkoły – spełnienia wszystkich marzeń. Na zakończenie maturzyści zasadzili na podwórku szkolnym drzewko i puścili w niebo kolorowe balony, które symbolizowały ich marzenia. Życzymy podczas egzaminów optymizmu i dużo wiary we własne siły.

Wychowawczyni IV G klasy Edyta Werkowska