Miniolimpiada z języka angielskiego

3 maja Artur Kondratowicz (6 klasa), Daniel Maciulewicz (5 klasa) wraz z nauczycielką języka angielskiego Ingą Kondratowicz brali udział w strefowej Miniolimpiadzie z języka angielskiego pt. „My English“, która odbyła się w Szkole-Centrum Wielofunkcyjnym W Wesołówce. Uczniowie z 10 szkół należących do strefy niemenczynskiej musieli wykonać różnorodne zadania do pisania, słuchania, czytania. Uczeń naszej szkoły Daniel Maciulewicz został laureatem i zająl wysokie III miejsce. Później wszyscy uczestnicy olimpiady byli poczęstowani przez gościnnych gospodarzy. Zmęczeni, ale też bardzo zadowoleni z tego, że zawarli nowe znajomości, uczniowie wrócili do swych szkół z podziękowaniami, książeczkami oraz czekoladowymi medalami.

Nauczyciel – metodyk języka angielskiego Inga Kondratowicz