Otrzęsiny 5 klasy

29 listopada w naszym gimnazjum odbyły się ”Otrzęsiny 5 klasy”. Uroczystość została świetnie przygotowana przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie klas starszych przyjmowali młodszych kolegów  w poczet uczniów starszych. Piątacy zostali poddani  próbom mającym na celu sprawdzenie, czy zasługują na tytuł Gimnazjalisty. Dostąpić zaszczytu przyjęcia do wspólnoty gimnazjalnej nie było łatwo, ale za to ciekawie i śmiesznie. Na szczęście okazało się, iż uczniowie wraz ze swoją wychowawczynią p. Alioną Rynkun oraz rodzicami świetnie poradzili sobie ze wszystkimi konkurencjami i zostali oficjalnie przyjęci w poczet gimnazjalistów.   Podsumowaniem uroczystości była: „wesoła przysięga”. Uważamy, że była to naprawdę pomysłowa i udana zabawa.

2-2 3-1-1 4-2 5-1-1 6-2