Nietradycyjny dzień nauczania w klasie 5 i 6

14. września uczniowie klasy 5 oraz 6 wraz z wychowawczyniami na lekcje wybrali się poza mury szkoły. Najpierw zwiedziliśmy Katedrę Wileńską, przypomnieliśmy jej bogatą historię, podziwialiśmy architekturę. Tutaj też zapaliliśmy świece i w swoich modlitach prosiliśmy o dobry rok szkolny pełen pożytecznej wiedzy i ciekawych wrażeń. Następnie na Górze Gedymina, oglądając przepiękną panoramę Wilna, przypomnieliśmy czasy WKL i jej wielkich książąt.

Po części historycznej udaliśmy się za miasto, gdzie znajduje się labirynt w polu kukurydzy. Tutaj uczniowie mogli spróbować, czy dobrze orientują się w przestrzeni, czy potrafią znaleźć wyjście z najbardziej zawikłanego labiryntu. Nie było łatwo… Jednak pokonaliśmy wszystkie przeszkody i w bardzo dobrym humorze wróciliśmy do szkoły.

?