Joana Dacevič, Kamilija Voinič ir Emilija Klimaševska – Lenkų kalbos ir literatūros olimpiados rajoninio etapo nugalėtojos

Sausio 25-26 d. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijoje vyko XXXV Lenkų kalbos ir
literatūros olimpiados rajoninis etapas. Ši olimpiada ir jos šūkis apie gyvenimo vertybes buvo skirti Zbignevo Herberto – garsaus lenkų poeto, dramaturgo ir eseisto – 100-osioms gimimo metinėms paminėti. Mūsų gimnazijai šioje olimpiadoje atstovavo IVG klasės mokinės Joana Dacevič ir Kamilija Voinič ir IIG klasės mokinė Emilija Klimaševska. Joana užėmė garbingą 1 vietą, Kamilijai atiteko 3 vieta, o Emilija pateko į geriausiųjų dešimtuką.
Visos merginos dalyvaus respublikiniame etape ir gins Vilniaus rajono garbę.

Sveikiname ir linkime sėkmės respublikiniame etape!

Edyta Klimaszewska

Džiaugiamės Lietuvos mokinių informatikos olimpiados rezultatais

Sveikiname mūsų gimnazijos IVG klasės mokinį Danielių Maciulevičių, kuris rajoninėje informatikos olimpiadoje laimėjo III vietą ir sausio 29 d. dalyvavo respublikinės informatikos olimpiados I etape.

Daniel džiugina ir savo rezultatais informatikos ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras“, kuriame užėmė I vietą rajone ir 47 vietą Lietuvoje. Vasario 3 d. yra kviečiamas dalyvauti konkurso „Bebras“ II ture. Linkime kuo geresnių rezultatų.

Informatikos mokytoja Regina Dubicka