Dalinamės džiaugsmu…

Balandžio 27 dieną mūsų gimnazijos mokiniai kartu su tikybos mokytoja Inesa Mackevič ir Bezdonių parapijos kunigu Arūnu Mitkevičiumi svečiavosi Globos namuose „Senevita“. Dramos būrelis „Skrzat“ su vadove – lenkų kalbos mokytoja Edita Klimaševska paruošė vaidinimą „Laimė yra tarp mūsų“. Pacientai susidomėję žiūrėjo mokinių vaidinimą: kai kurie iš jų specialiai tam turėjo su vėžimėliais išvažiuoti į koridorių. Po spektaklio kiekvienas žiūrovas gavo mokinių paruoštą dovanėlę. Toks susitikimas visada yra labai jausmingas, nes leidžia kiekvienam sergančiajam ir vienišam pajusti šventinę nuotaiką, o jaunimui – pasidalinti džiaugsmu ir geraširdiškumu. Ši diena tapo mokiniams nuoširdumo ir geranoriškumo pamoka.

Tikybos mokytoja Inesa Mackevič