Linksmoji anglų kalba

Šią šaltą balandžio 25 dienos popietę mūsų gimnazijos 3 ir 4 klasių mokiniai susirinko kartu išbandyti savo jėgas anglų kalbos viktorinoje „Learning English is Fun“. Labai gražiai ir noriai mokiniai pristatė savo komandas ir šauniai sudainavo linksmą anglišką dainą „Clap your hands“, kuri dar labiau praskaidrino klasėje vyraujančią atmosferą. Vėliau mokinių laukė rimtesnis darbas – įvairių anglų kalbos užduočių sprendimas. Pradedantieji kalbos žinovai turėjo puikią galimybę patikrinti savo žinias iš jau jiems žinomų temų – žodyno, gramatikos ir t.t. Abi komandos parodė puikų rezultatą ir už tai kiekvienas viktorinos dalyvis buvo apdovanotas diplomu bei dovana. Mokiniai dar kartą įsitikino, kad kalbų mokymasis yra labai linksmas ir reikalingas procesas, kiekvienam iš mūsų atveriantis naujus horizontus.

Anglų kalbos mokytoja Justyna Dacevič

Rajoninis konkurso „Šviesoforas” etapas

Balandžio 24 dieną mūsų gimnazijos pradinių klasių mokinių komanda su kapitonų Tomašu Kučinsku dalyvavo rajoniniame konkurso „Šviesoforas” etape, kuris vyko Rudaminos Ryto gimnazijoje. Mokiniai turėjo įveikti 9 etapus, o vertino juos policijos pareigūnų ir mokytojų metodininkų komisija. Užduočių atlikimas reikalavo ir teorinio pasiruošimo, ir praktinių įgūdžių. Nors mūsų mokiniai ir nepateko į finalą, tačiau jie labai gerai atstovavo mūsų gimnazijai. Mokiniai už dalyvavimą gavo diplomus ir dovanėles, o mokytoja – padėką.

Ana Fedorovič