Edukacinė išvyka į planetariumą

Kovo 23 dieną mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai turėjo edukacinę išvyką į planetariumą. Netradicinės pamokos metu jie sužinojo, kaip gamtoje vyksta vandens cirkuliacija. Stebėdami eksperimentą – žiūrėdami į mažą vandens lašelį, suprato, kaip reikia tausoti ir branginti vandenį. Vėliau mokiniai grožėjosi žvaigždėtu dangumi ir ieškojo jiems žinomų planetų. Po pamokos nuvažiavo į Apollo boulingą, kur žaisdami galėjo išbandyti savo fizines jėgas. Prieš kelionę namo mokiniai dar spėjo pažaisti lauke žaidimų aikštelėje. Patenkinti, sužinoję naujų, įdomių dalykų, pradinukai grįžo į gimnaziją.

Pradinių klasių mokytoja Franciška Jankovska

Matematikos savaitė

Kovo 13-17 dienomis gimnazijoje turėjome matematikos savaitę, kurią organizavo pradinių klasių metodinės grupės narės. Nepaisant to, kad dauguma vadina matematiką mokslų karaliene, mokiniams ji dažnai atrodo baisi ir nuobodi. Mokytojų tikslas buvo įrodyti, kad šis mokslas yra patrauklus ir linksmas.

Savaitės bėgyje mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai turėjo daug įdomios veiklos: tai buvo konkursai, testai, spalvinimas pagal duotą kodą, savo laimingo skaičiaus puošimas. Stipriausi matematikos srityje dalyvavo tarptautiniame konkurse „Kengūras“.

Taip pat įrodėme, kad matematika gali būti įdomi: ji yra sutinkama poezijoje ir muzikoje, todėl deklamavome eilėraščius ir dainavome dainas, turėjome atspėti matematines mįsles, žaidėme smagius žaidimus.

Savaitės apibendrinimo dieną kiekvienoje klasėje buvo išrinktas „Matematikos genijus“, visi dalyviai gavo dovanėles.

Pradinių klasių mokytoja Ana Fedorovič