Integruota pamoka, skirta Kovo 11-osios – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo  trisdešimtmečiui paminėti

Gimnazijoje vyko  lietuvių kalbos ir literatūros, istorijos ir muzikos dalykų integruota pamoka, skirta Kovo 11-osios – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo  trisdešimtmečiui paminėti.  Dalyvavusieji  pamokoje giedojo Lietuvos Respublikos himną, drauge aptarė mūsų šalies pasiekimus bei pasikeitimus, įvykusius per trisdešimt metų nuo nepriklausomybės paskelbimo. Iš tiesų yra nuveikta ir pasiekta labai daug kultūros, švietimo, architektūros, šalies ir pasaulio politikos, sporto bei medicinos srityse. Šia proga buvo deklamuojami eilėraščiai, mokinių lūpose skambėjo dainos, bylojančios apie meilę ir ištikimybę Tėvynei Lietuvai.

Pamokos pabaigoje  pristatytos bei apibendrintos gimnazijos projekto „Ką žinai apie Lietuvą?“ veiklos, apdovanoti konkursų ir viktorinų laimėtojai. Prisiminus lietuvių kalbos dienų renginius, integruotos pamokos metu dar kartą akcentuota taisyklingos bei turtingos lietuvių kalbos vartojimo svarba. Džiugu, jog mūsų gimnazijos mokytojai, skatindami mokinių patriotiškumo bei pilietiškumo jausmą, taip noriai, nuoširdžiai ir aktyviai bendradarbiauja.

Lietuvių kalbos mokytoja Aliona Rynkun