Edukacinė išvyka į Vilnių

Šiltą gruodžio 12 d. rytą mūsų gimnazijos 5-6 klasių mokiniai kartu su savo auklėtojomis išvyko į edukacinę ekskursiją į Vilnių. Ekskursija prasidėjo nuo apsilankymo Lietuvos banko Pinigų muziejuje, kur mokiniai turėjo galimybę susipažinti su pinigų bei bankininkystės istorija. Mokiniai taip pat pamatė milijono centų piramidę, o specialios svarstyklės paskaičiavo mokinių kūno masės ekvivalentą auksu, sidabru bei variu ir įvertino tai eurais ir doleriais.

Toliau sekė pasivaikščiojimas po senamiestį, kurio tikslas buvo aplankyti svarbiausią Vilniaus švenčių simbolį – Kalėdų eglutę Katedros aikštėje. Pagal žiniasklaidos duomenis, Vilniaus eglutė yra viena gražiausių šių metų pasaulio eglučių visame pasaulyje. Kalėdinis miestelis, papuoštas ryškiomis šviesomis ir girliandomis, sukuria jaukią, šiltą atmosferą ir vis labiau primena apie artėjančių švenčių magiją.

Mokiniai patenkinti ir pilni įspūdžių grįžo namo.

6 klasės auklėtoja Justyna Dacevič