Gimnazijos inauguracijos šventė

Gegužės 5 dieną vyko gimnazijos inauguracijos šventė. 12.00 valandą mokyklos bendruomenė ir susirinkę svečiai rinkosi bažnyčioje, kur kunigas Arūnas Mitkevičius aukojo šv. Mišias už mokinius, pedagogus, administraciją ir tėvus. Po mišių eisena nužygiavo į gimnazijos kiemą, kur buvo pašventintas naujasis mokyklinis autobusiukas bei perkirpta simbolinė raudonuoji juosta. Į šventę atvyko Lietuvos lenkų rinkimų akcijos pirmininkas, europarlamentaras Valdemar Tomaševski, Seimo narys, Lietuvos lenkų mokyklų mokytojų draugijos „Macierz Szkolna“ pirmininkas Juzef Kvetkovskij, Seimo narys Leonard Talmont, Vilniaus rajono savivaldybės merė Maria Rekst, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Sofija Ryžova, mokyklos kuratorius Jaroslav Suboč, Bezdonių seniūnijos seniūnas Michal Jančevski, Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos direktorius Algimantas Baranauskas su pavaduotoja Leonora Rimkevičiene, tėvai.

Mokiniai svečius pakvietė į gimnazijos aktų salę, kur vyko meninė šventės dalis. Gimnazijos direktorė Veslava Voinič padėkojo savivaldybei, gimnazijos bendruomenei, tėvams ir visiems, kurie buvo kartu siekiant gimnazijos statuso. Valdžios atstovams ji ypač dėkojo už pastato renovaciją, atnaujintą katilinę, naują stadioną bei mokyklinį autobusiuką. Svečiai džiaugėsi, kad jaunimas ir toliau galės mokytis savo miestelyje ir negailėjo gražių žodžių linkėdami turiningų gyvavimo metų. Inauguracijos proga Vilniaus rajono merė Marija Rekst ir Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjos pavaduotoja Sofija Ryžova apdovanojo padėkos raštais nusipelniusius gimnazijos pedagogus. Valdemar Tomaševski linkėjo sėkmės ateityje ir padovanojo gimnazijai Gailestingojo Jėzaus paveikslą. Šventės proga mokiniai linksmino susirinkusius dainomis ir šokiais, parodė įsimintiniausias nuotraukas iš mokyklos gyvenimo.

A (1) A (10)

A (75) A (71) A (64) A (63)

A (128) A (190) A (212) A (215) A (235) A (245) A (254) A (302) A (303) A (304) A (305) A (306) A (310) A (312) A (313) A (314) A (315) A (325) A (327) A (348) A (406) A (540)