Edukacinė išvyka „STUDIJOS 2016”

Vasario 4, I-IVG klasių mokiniai dalyvavo parodoje STUDIJOS 2016, kur turėjo galimybę daugiau sužinoti apie studijų programas, būsimos karjeros žingsnius. Visi norintis ir neapsisprendę dėl ateities planų galėjo gauti patarimų iš profesionaliu profesijos konsultantu. Tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS 2016 tai puiki proga susipažinti su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis.

Abiturientams ši paroda – puiki galimybė susipažinti su Lietuvos aukštųjų mokyklų – universitetų, kolegijų siūlomomis specialybėmis ir studijų sąlygomis, reikalingiausiomis profesijomis ir amatais, užsienio universitetų ir kolegijų studijų programomis, sužinoti kaip pradėti nuosavą verslą, išmokti geriau pažinti save, formuoti tikslus, planuoti ateitį.

Dėkojame mokytojoms: Agnessai Ogar ir Justynai Šumskai, kad suplanavo mums tokią išvyką, esame patenkinti naujais įspūdžiais ir žiniomis.

IVG mokinė Justyna Katkovska

20160204_122944 CAM00064 CAM00065 CAM00080